КІЛЬКА СЛІВ ПРО НАС

Злагоджена командна робота говорить про нас

Безпека найголовніше

Кращий спосіб боротьби з пожежею її попередження.

Ми любимо те, що робимо

Ми залучили фахівців з усього світу, щоб донести до вас останні інновації в галузі пожежогасіння.

Інновації, команда, прогрес

Про компанію

Порятунок у критичні моменти: Ми захистимо вас від вогню.

FIPRON - багатонаціональна компанія, яка понад 10 років винаходить та виробляє унікальні рішення для індустрії пожежогасіння.Наші композитні матеріали, виготовлені за технологією FIPRON, мають здатність придушувати вогонь у його джерелі.  У структурі наших матеріалів є мікрокапсули, які активуються у разі пожежі.  При досягненні температури активації оболонка капсули лопається і виділяє склад, що вогнегасить.  Засіб заміщає кисень, охолоджує поверхню та ефективно гасить полум'я.Продукти пожежогасіння FIPRON виготовляються за допомогою запатентованої технології, що дозволяє їм залишатися в режимі очікування більше п'яти років.  Мікрокапсули, що містяться в нашому продукті, активуються у разі пожежі і автоматично гасять його на початку займання.

Нові технології безпеки

Пошук рішень для швидкого реагування на вогонь

2013
ІСНУЄМО З
2000
ЩАСЛИВИХ КЛІЄНТІВ
43
КОМПАНІЇ ПРАЦЮЮТЬ З НАМИ
7
ОФІСІВ
21
ЧЛЕНИ КОМАНДИ
750
ЗРОБЛЕНИХ ВИПРОБУВАНЬ
Відтворити відео

Як працюють наші технологіі

В основі функціонування наших технологій лежить передова наукова дослідницька робота, інтеграція сучасних методів і передових матеріалів, що дає нам змогу створювати інноваційні продукти, здатні впоратися з найскладнішими викликами сучасності.

 

Відтворити відео

Наша продукція, як і де її використовувати

Наша продукція розроблена з урахуванням широкого спектра застосувань, щоб задовольнити потреби різних галузей і сфер. Наша продукція забезпечує надійність, ефективність і зручність використання в будь-якому середовищі. Будь то в офісі, на виробництві, в навчальних закладах або в повсякденному житті, наші технології допомагають захистити Вас від вогню.

Зворотній зв'язок

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ